Jakie bonusy oferuje Etoto?

Bonusy od bukmachera Etoto wciąż znajdują się w fazie rozwoju, jednak już teraz firma oferuje kilka ciekawych propozycji promocyjnych. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim program Etotomania, przynoszący stałe korzyści dla graczy regularnie zawierających kupony.  Opowiemy zatem, jakie są dostępne promocje w Etoto i jak z nich korzystać.

Propozycje na bonusy od bukmachera Etoto

Rozpoczęcie gry u bukmachera Etoto wiąże się z otrzymaniem bonusu do 200 zł, jeśli pierwszego zasilenia konta dokonany w terminie do 7 dni od rejestracji nowego użytkownika. Bonus ten traci jednak na atrakcyjności ze względu na warunek wielokrotnego obrotu, który w Etoto wynosi aż 4 razy. W Etoto bonus na start może być natomiast uzupełniony o kilkanaście darmowych zakładów (freebetów), których łączna wartość sięga 500 zł. Ich otrzymanie poprzedzone jest jednak koniecznością posiadania kodu bonusowego, który znajdziemy w serwisach branżowych, takich jak zawodtyper.pl.

Bonusy od bukmachera Etoto przychodzą również w formie stałych promocji. Najważniejszym programem bonusowym jest tu powszechnie ceniona Etotomania. W ramach programu typerzy otrzymują 3 rodzaje statusów, które uprawniają do korzystania z coraz większych przywilejów. Bukmacher Etoto przyznaje status brązowy, srebrny oraz złoty. Za typowanie zakładów gracze regularnie otrzymują punkty, które po pewnym czasie pozwalają awansować na wyższy poziom w promocji.

Otrzymanie złotego statusu skutkuje przyznaniem przez bukmachera miesięcznych freebetów na kwotę aż 1000 zł. Jest zatem o co walczyć. Z kodem bonusowym już na samym początku można otrzymać status srebrny, który daje wspomniane wcześniej 500 zł na darmowe zakłady.

Bukmacher Etoto umożliwia wcześniejsze zamknięcie kuponu i realizację zysku, zanim wszystkie zdarzenia będą zakończone. Mechanizm ten znany jest pod nazwą cash-out i daje ogromną elastyczność i kontrolę nad przebiegiem zakładu. Jest szczególnie istotny dla kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Jeśli kupon idzie po myśli typera i akumulowany zysk opiewa już na pokaźną kwotę, czasem warto jest zakończyć zakład wcześniej i zrealizować pewną wygraną, niż czekać na niepewne rozstrzygnięcia kolejnych rozgrywek.

W Etoto wszystkie rodzaje bonusów bukmacherskich podlegają warunkom obrotu. Dla freebetów z programu Etotomania obrót jest ustalany indywidualnie dla każdego zakładu. Jednak najczęściej wymogi dotyczą czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym jednego zdarzenia wynoszącym 1.30. Bonusy od bukmachera Etoto nie są zatem na pierwszym miejscu w rankingach atrakcyjności, gdyż zawarcie kuponu 4 razy rodzi większe ryzyko przegranej.

Bonusy w Etoto na tle konkurencji

Etoto jest wciąż młodym bukmacherem, dlatego jego oferta promocyjna także pozostaje w procesie ciągłego dopracowywania. Już teraz można jednak korzystać z wielu opcji darmowych zakładów. Jednak aby skuteczniej przyciągać nowych użytkowników, Etoto powinien pomyśleć o zakładach bez depozytu, grze bez podatku i korzystniejszych dla graczy warunkach obrotu środkami bonusowymi. Wszelkie aktualne informacje o bonusach od bukmachera Etoto znajdziemy w serwisie zawodtyper.pl, będącym kompletnym źródłem informacji o promocjach bukmacherskich, ofercie zakładowej i taktyce obstawiania. W jednym miejscu typerzy zyskują dostęp do kompleksowej wiedzy, która ma ogromny potencjał do przynoszenia dużych zysków. Zawodtyper.pl posiada kody promocyjne, dzięki którym ogólne promocje otrzymują dodatkowy boost na atrakcyjności, przynosząc typerom jeszcze więcej korzyści.

Post Author: siemiatycze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *