Aplikacje do zarabiania w 2020 i 2021

praca online

Smartfon to dzisiaj nie tylko urządzenie, które umożliwia nam komunikowanie się z najbliższymi. Obecnie za pomocą smartfonu możemy zainstalować aplikacje do zarabiania pieniędzy, które pozwolą nam podreperować swój miesięczny budżet bez dużego poświęcania swojego czasu oraz energii. Aplikacje, na których się zarabia nie mogą stanowić jednocześnie jedynego źródła zarobku – sam smartfon umożliwi nam zarobienie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Warto jednak przyjrzeć się tym rozwiązaniom i sprawdzić, jakie apki do zarabiania pozwolą nam na wygenerowanie jak największego zysku. Z takich aplikacji możemy korzystać zawsze wtedy, gdy stoimy w kolejce do lekarza, jedziemy pociągiem oraz w każdym innym momencie, gdy możemy sobie na to pozwolić.

BuzzBee

BuzzBee stanowi jedną z najpopularniejszych Polskich aplikacji, która została stworzona przez firmę, która zajmuje się stałym monitoringiem rynku handlowego. Dzięki platformie, po zalogowaniu jesteśmy w stanie wykonywać bardzo proste zlecenia polegające na wykonaniu zdjęcia konkretnej półki sklepowej lub sprawdzeniu ceny danego produktu w supermarkecie. Choć pojedyncze zlecenie nie jest dużo warto, coraz więcej zleceń pojawia się na platformie, co pozwala nam szybko zarobić kilkadziesiąt złotych. Zarobione środki możemy przelać sobie na konto PayPal, skąd łatwo wypłacimy pieniądze na swoje konto bankowe. Warto ściągnąć aplikacje i przekonać się, jak łatwo możemy dorobić sobie do miesięcznego budżetu domowego.

Foap

Foap to aplikacja, która na pewno spodoba się wszystkim amatorom, jak i zapalonym pasjonatom fotografii. Jeśli często nosimy ze sobą smartfonu, wszystkie zrobione przez nas zdjęcia możemy wrzucić na wirtualną giełdę, gdzie wszyscy mogą zakupić sobie dane zdjęcie. Każde ze zdjęć jest wyceniane równo na 10 dolarów, a w przypadku sprzedaży połowa zysku trafia do nas a połowa na konto serwisu. Co ciekawe, jedno zdjęcie może zostać sprzedawane wiele razy, jeśli więc uda nam się wykonać jedno świetnej jakości zdjęcie, istnieje prawdopodobieństwo, że zarobimy na nim bardzo dużo. Co ciekawe, aplikacja jest dostępna zarówno na platformę Android, jak i iOS.

indaHash

indaHash to świetna propozycja dla wszystkich osób, które posiadają konto na Instagramie i rozwijają tam swoją popularność. Pierwszym i najważniejszym warunkiem skorzystania dobrodziejstw aplikacji to liczba obserwujących, która przekracza 600 osób. Taka baza followersów to już świetna baza do reklamowania produktów i usług. Aplikacja proponuje nam udostępnianie postów z konkretnymi hasztagami lub produktami, które powinniśmy promować. Pierwsze takie posty to dla nas przychód w wysokości około 2-3 złotych. Wraz jednak z rozwinięciem tej współpracy stawki za posta mogą wzrastać wielokrotnie.

DietBet

DietBet to aplikacja, która może motywować nas w dwóch jakże ważnych dla wszystkich obszarach. Możemy zarejestrować się w aplikacji i założyć lub dołączyć do jednej z gry mającej na celu zrzucenie określonej wagi w danym okresie. Po dołączeniu do zabawy mamy obowiązek uiszczenia wyznaczonej kwoty. Jeśli uda się wykonać to zadanie a obiektywna opinia potwierdzi wykonanie naszego celu, wraz z innymi zwycięzcami będziemy mogli cieszyć się z podziału pieniędzy.

Graply

Graply to kolejna, popularna aplikacja do zarabiania pieniędzy, która pozwoli nam na otrzymywanie korzyści w zamian za wykonywanie zadań skupionych głównie na pracy na smartfonie. Możemy otrzymać zadanie ściągnięcia konkretnej aplikacji mobilnej, dokonania pewnej aktywności w mediach społecznościowych i inne.

Post Author: siemiatycze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *